Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chwalenia się ciąg dalszy :P

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chwalenia się ciąg dalszy :P

    Da sie Vagiem.
    Ja to moge zrobic.

    :arrow: PW
    Zwierzak

    O1 2.0 4x4 Adventure (było ...)
    FF2 1.6 TiVCT (służbowy)
    O2 1.9 TDi (służbowy - żony ...)

  • #2
    Chwalenia się ciąg dalszy :P

    zmien rozmiar foty!!!!:evil:

    Nareszcie udało mi sie wymęczyć tą fote, dzięki za pomoc jak jest za duża to sory, napiszcie to postaram sie ją poprawić
    Zapraszam na www.rebel-tuning.com

    Komentarz


    • #3
      Re: Chwalenia się ciąg dalszy :P

      Zamieszczone przez luky8
      Obrazek

      Nareszcie udało mi sie wymęczyć tą fote, dzięki za pomoc jak jest za duża to sory, napiszcie to postaram sie ją poprawić
      o jezu... powiedzcie że to coś z tyłu to moje przywidzenie :jaja :krzywy :ble :ups
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        Najpierw popraw samochód :confused :hammer :jaja :ble :wow

        Komentarz


        • #5
          Ale może byś, coś opisał więcej jakie mody??
          Bo co do stylu, to się nie wypowiadam

          Pozdrawiam

          P.s. Boskie masz zegary :wink:
          Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
          Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
          BMW serii 3... Radość z jazdy.

          Komentarz


          • #6
            Re: Chwalenia się ciąg dalszy :P

            Zamieszczone przez luky8
            Nareszcie udało mi sie wymęczyć tą fote
            Lepiej zmien serwer

            Zamieszczone przez Twoj serwer
            Godzinny limit transferu dla konta bdo.w.interia.pl umieszczonego na serwerze MIASTO WWW został przekroczony.

            Godzinny limit transferu dla kont bezpłatnych, zlokalizowanych na serwerze MIASTO WWW wynosi 1,5 MB. W związku z jego przekroczeniem, konto o nazwie bdo.w.interia.pl zostało czasowo zablokowane. Zostanie ono ponownie automatycznie odblokowane począwszy od następnej godziny. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia tej strony w późniejszym czasie.
            S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
            Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
            -------------------------------------------------------------------------
            O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
            O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
            O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

            Komentarz


            • #7
              Co do przeróbek to na razie tylko optyka, jeszcze pare poprawek i zabieram sie za wnętrze (a w zasadzie już jest rozkopane :P) jak chodzi o mechanike to dopiero w przyszłym roku jak sie fundusze poprawią (silnik, zawiecha).
              P.S. widzę że kolega Tymon był w Katowicach na targach, tak, zegarki potrafią poprawić humor w te chłodne zimowe dni :P
              Zapraszam na www.rebel-tuning.com

              Komentarz


              • #8
                hmmm..... chromowane dodatki do tych zderzaków :ble :roll:
                Leon Top Sport 1.8T ale next bedzie Octavia II TDI

                Komentarz


                • #9
                  pierwsze skojarzenie po zobaczeniu tyłu to Lord Vader :| (a zwłaszcza jego hełm)......

                  co kto lubi


                  pzdr
                  Outlander
                  była OII 4x4 BMM
                  już nie ma Octa ASZ super fajna była

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: Chwalenia się ciąg dalszy :P

                    Zamieszczone przez luky8
                    Obrazek

                    Nareszcie udało mi sie wymęczyć tą fote, dzięki za pomoc jak jest za duża to sory, napiszcie to postaram sie ją poprawić

                    jak dla mnie to:

                    - paskudny tylny zderzak
                    - paskudne chromy przy klamkach
                    - kiepsko dobrane felgi
                    - siatka w atrapie i zderzaku też wygląda kiepsko przy tym kolorze nadwozia
                    - przedni zderzak (moim zdaniem) lepiej wygląda z halogenami, niż z zaślepkami
                    - po co na atrapie jest znaczek od RSa ?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :?

                    + chrom wokół okien akurat mi się bardzo podoba
                    + ładny kolor :lol: k

                    ale ogólnie co kto lubi - ważne, żeby się podobała właścicielowi

                    Pozdrawiam!
                    Bartek
                    była mocna Octa, a jest konik
                    Greckie Delikatesy

                    Komentarz


                    • #11
                      nie bede komentowal ale mi sie nie podoba, moze dlatego, ze ja lubie bardzo dyskretne zmiany w optyce.

                      czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

                      Komentarz


                      • #12
                        Stylu nie komentuje bo tak jak koledzy napisali
                        kazdy robi tak jak lubi. Ładny kolor masz :szeroki_usmiech
                        na temat zmian sie nie wypowiem.

                        pozdro.

                        Komentarz


                        • #13
                          Mi sie podobaja te ramki wokol szyb. To jakis element przystosowany do Octavii, czy reczna robota ?
                          S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                          Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                          -------------------------------------------------------------------------
                          O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                          O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                          O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: Chwalenia się ciąg dalszy :P

                            Zamieszczone przez luky8
                            Nareszcie udało mi sie wymęczyć tą fote, dzięki za pomoc jak jest za duża to sory, napiszcie to postaram sie ją poprawić
                            Ja bym proponowal ja troche zmniejszyc, bo forum sie rozjezdza, a do tego skompresowac do wielkosci ogolnie przyjetych w internecie. Bedzie sie szybciej wyswietlac, a i transferu na interii, tak szybko nie bedziesz przekraczal. :twisted:
                            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                            STOP ECO-TERRORISM!

                            Komentarz


                            • #15
                              Za rozmiar fotki przepraszam, ale słabo sie orientuje w parametrach internetowych.
                              Jak chodzi o listwy chromowe jak zresztą inne dodatki to wszystko jest wykonane we własnym zakresie (z wyjątkiem zderzaków i innych elementów "typowych")
                              Dziękuje za wszelkie sugestie na temat stylu i przeróbek (pomimo że z większością sie nie zgadzam :P), zależało mi właśnie na obiektywnej opinii na ten temat. Co prawda niektóre wypowiedzi dotyczą części nadwozia, której praktycznie nie widać, ale to już szczegół jak przerobie fotke to poproszę was jeszcze o wypowiedź na temat tego zderzaczka.
                              Generalnie dla mnie w stylizacji optycznej chodzi o to żeby zamieścić trochę niestandardowych rozwiązań i odrobiny prowokacji, co czytając opinie chyba mi sie udało
                              Dzięki i pozdrawiam !!
                              Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez luky8
                                Jak chodzi o listwy chromowe jak zresztą inne dodatki to wszystko jest wykonane we własnym zakresie
                                A moglbys dac fotke ze zblizeniem tych ramek wokol okien i opisac sposob wykonania ?
                                S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                -------------------------------------------------------------------------
                                O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jesli ktos jest zainteresowany takim listwami (w Warszawie), to 500m od mojego domu jest sklep, ktory je sprzedaje. W najrozniejszych ksztaltach, wzorach i kolorach.

                                  Bezposredni namiar: Romix - Dystrybutor spinek samochodowych
                                  TDI 205PS

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez luky8
                                    Generalnie dla mnie w stylizacji optycznej chodzi o to żeby zamieścić trochę niestandardowych rozwiązań i odrobiny prowokacji, co czytając opinie chyba mi sie udało
                                    Dzięki i pozdrawiam !!

                                    Hehehe. Udało Ci się idealnie. Jak dla mnie to trochę to podchodzi pod festyn edyszyn (nie wiem, kto Ci doradzał dobór felg i ogólnie projektował te zmiany stylistyczne :shock: :roll: ) popełniono moim zdaniem podstawowy błąd "estetyczny" połączono trzy style tuningu wizualnego: elegancki (chromy - choć te przy klamkach trudno zaklasyfikować do czegoś eleganckiego :cry: :? ), agresywny (przedni zderzak, dziwny siatex, znaczek RS, który dla mnie jest totalnym nieporozumieniem w przypadku tego auta) i styl nowatorsko-indywidualny (tylny zderzak Star Wars edition) - efektem końcowym jest brzydka kupa w całkiem ładnym kolorze. mam nadzieję, że pod maską siedzi przynajmniej 200KM, co by choć częściowo tłumaczyło agresywną stylistykę k

                                    Pozdrawiam!
                                    Bartek
                                    była mocna Octa, a jest konik
                                    Greckie Delikatesy

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez BaPit
                                      mam nadzieję, że pod maską siedzi przynajmniej 200KM, co by choć częściowo tłumaczyło agresywną stylistykę k
                                      Ja o designie sie nie wypowiadam, osobiscie jestem daleki od robienia tego typu przerobek, ale kazdy ma swoj styl, wiec to rozumiem.

                                      A jesli o silnik chodzi, to po bebnach z tylu sadze, ze to jest auto o mocy ponizej 100PS. Zgadza sie?
                                      TDI 205PS

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        [quote="MiKruS"]
                                        Zamieszczone przez BaPit
                                        A jesli o silnik chodzi, to po bebnach z tylu sadze, ze to jest auto o mocy ponizej 100PS. Zgadza sie?
                                        Aleś dał się nabrać :lol: :wink: bębny są zamontowane dla zmyłki - nie widziałeś znaczka, że to RS ?? :hehe :dewil :tunning :satan :spoko

                                        Pozdr!
                                        BP
                                        była mocna Octa, a jest konik
                                        Greckie Delikatesy

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez BaPit
                                          Aleś dał się nabrać :lol: :wink: bębny są zamontowane dla zmyłki - nie widziałeś znaczka, że to RS ?? :hehe :dewil :tunning :satan :spoko
                                          No rzeczywiscie... ops:
                                          Dalem sie zrobic w konia. ops:









                                          :lol: :szeroki_usmiech
                                          TDI 205PS

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Aleś dał się nabrać bębny są zamontowane dla zmyłki - nie widziałeś znaczka, że to RS ??
                                            Bartek, chyba szukasz przeciwnika do wyścigów...łudzisz się, że ta jest chociaż ze 200koników i było by się z kim ścigać...?
                                            k k

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Kazdy lubi to co lubi, mozna sie przynajmniej wypowiedzieć na luzie, są gusta i guściki,
                                              Ja byłem z Tymonem na tagach w Katowicach i widziałem ją na żywca
                                              nie mój styl, a szczególnie wnętrze. Ale jest Octavia :lol: :lol: :lol: :lol:
                                              "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
                                              Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
                                              Pionek znów gra.......

                                              Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
                                              www.dynosoft.pl

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                A co sadzicie o tej Octavii ?

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Najlepsze z tego to jest chyba ta laska i skora (kolejnosc dowolna) :diabelski_usmiech
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X